Promocja! Wiosna na ulicy Czereśniowej Zobacz większe

Wiosna na ulicy Czereśniowej

9788365341167

Nowy produkt

Autor: Rotraut Susanne Berner

Wydawnictwo: Dwie siostry

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2016

ISBN: 9788365341167

Więcej szczegółów

Na zamówienie

33,21 zł

-10%

36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Rotraut Susanne Berner
Wydawnictwo Dwie siostry
Rok wydania 2016
Ilość stron 14
Oprawa twarda
Format 26.0 x 34.0 cm
Waga 512 g

Więcej informacji

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Wiosenna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat

Już wiosna! Zielenią się pola, łąki i trawniki, kwitną pierwsze kwiaty, a zwierzęta wychodzą ze swych kryjówek, by wygrzewać się w słońcu. Ulica Czereśniowa tętni życiem. Na dworcu, na rynku, w sklepie, w parku – wszędzie aż roi się od ludzi. Czy zdołasz odnaleźć wszystkich? Sprawdź, co przydarzyło im się w ten piękny wiosenny dzień.

Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. Wiosna na ulicy Czereśniowej i Lato na ulicy Czereśniowej otwierają polską edycję serii, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

Recenzje

Napisz recenzję