Brzydki, zły i szczery Powiększ

Brzydki, zły i szczery

9788380323599

Nowy

Autor: Adam Ostrowski

Wydawnictwo: Wielka Litera

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788380323599

Szczegóły

Na zamówienie

31,12 zł

-22%

39,90 zł

Opis wydawcy:

Pierwsza autobiografia legendy polskiego rapu

Cała rodzina mocno wierzyła, że zostanę skrzypkiem. Został ikoną polskiego rapu, a rymowane opowieści do zapętlonych bitów uczynił sposobem na życie. Od początku lat dziewięćdziesiątych konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego.

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski – „Rocznik osiemdziesiąty, bez Insta, Facebooka, smartfona” nadal „robi to z serca”. Liczba zagranych koncertów i sprzedanych płyt są tego niezbitym dowodem. Ale Ostry umie bawić się słowem nie tylko przed mikrofonem.

Brzydki, zły i szczery zaczyna się w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca, w którym powstały pierwsze hip-hopowe kawałki. To napisana przejrzystym językiem opowieść o bohaterach z dzieciństwa, przyjaźniach, rodzinie, dniach spędzanych na boisku do kosza, kłopotach w szkole, muzycznych idolach i długich rozmowach o życiu.

Jednak przede wszystkim to historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji. Rapera, dla którego muzyka i trwające okrągły rok trasy koncertowe były całym światem. Aż do dramatycznego koncertu w Bielsku-Białej, kiedy ten świat się zatrzymał. Na szczęście zaczęło się „Życie po śmierci”.

Autor Adam Ostrowski
Wydawnictwo Wielka Litera
Rok wydania 2019
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Format 14.5 x 22.0 cm

Napisz opinię

Brzydki, zły i szczery

Brzydki, zły i szczery

Autor: Adam Ostrowski

Wydawnictwo: Wielka Litera

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788380323599

11 inne produkty z tej kategorii