Szop Książkowy to najpiękniejsza księgarnia internetowa, stworzona z myślą o tych, którzy kochają czytać.

W naszej ofercie znajdują się tytuły najbardziej znanych autorów, jak i pisarskie debiuty, nowości wydawnicze oraz klasyki. Dzięki nam poznasz nieznane dotąd rejony ludzkiej wyobraźni! Moliki książkowe zastaną nas w zacisznym biurze, ze stosikami cudownych historii i z nieodłącznym dylematem, którą książkę teraz przeczytać :)

Zachęcamy również tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w czytelniczej przygodzie. Zadbamy o to, by czytanie stało się dla Ciebie sposobem na relaks. Z nami zapomnisz o pracy, stresie, problemach i zanurzysz się w książkowym błogostanie. Dawka szczęścia towarzyszyć Ci będzie przez wszystkie strony ulubionej książki :)

Czy jest coś cudowniejszego od wieczoru spędzonego w stronicach książki z filiżanką herbaty w dłoni?

Księgarnia Szop Książkowy powstała w maju 2018 i stawia swoje pierwsze odważne kroki w promowaniu czytelnictwa i jego zalet. Uśmiech i zadowolenie klienta to nasz priorytet. Liczymy na to, że wspólne rozmowy o książkach, wymiana opinii, pomogą nam spełniać najśmielsze czytelnicze fantazje :) Możesz liczyć na nasze pozytywne nastawienie i profesjonalizm. Wychodzimy naprzeciw najbardziej wybrednym gustom. Doradzimy najlepsze książki dla Ciebie i dla Twoich bliskich. U nas znajdziesz działy poświęcone specjalnym okazjom oraz... serialom z niezawodnego Netflixa!

W Szopie Książkowym dbamy o najwyższą jakość usług. Realizacja zamówień za pośrednictwem kuriera, poczty polskiej lub paczki w ruchu jest szybka, a dobór książek zawsze dopasowany do Twoich potrzeb. Swoje zamówienia odbierzesz także w naszym biurze w Chełmie.

Polub nasz profil na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco z informacjami o promocjach, wyprzedażach i nowościach. Możesz nas znaleźć także na Pintereście i Zszywce :) Dołącz do zabawy i recenzuj książki na naszej stronie internetowej. Twoja opinia ma znaczenie :)