Promocja! Auta 3. Przygoda z Czytaniem Zobacz większe

Auta 3. Przygoda z Czytaniem

9788325326708

Nowy produkt

Autor: Jakub Skworz

Wydawnictwo: Ameet

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2018

ISBN: 9788325326708

Więcej szczegółów

Dłuższy czas oczekiwania

15,19 zł

-5%

15,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Jakub Skworz
Wydawnictwo Ameet
Rok wydania 2018
Ilość stron 56
Oprawa miękka
Format 15.5x20.0 cm

Więcej informacji

Opis wydawcy: 

„Przygoda z Czytaniem” to program wydawniczy wspierający naukę czytania, adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa – to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. W ten sposób przygotowuje się do lektury bardziej zaawansowanych tekstów. Podczas lektury drugiego opowiadania dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość – to proces zwany syntezą.

W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na „Przygodę z Czytaniem”!

Recenzje

Napisz recenzję

Produkty powiązane