Promocja! Nowy świat Zobacz większe

Nowy świat

9788376867724

Nowy produkt

Autor: Ałbena Grabowska

Wydawnictwo: Jaguar

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788376867724

Więcej szczegółów

Na zamówienie

29,18 zł

-23%

37,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Ałbena Grabowska
Wydawnictwo Jaguar
Rok wydania 2019
Ilość stron 380
Oprawa miękka
Format 13.5 x 20.0 cm
Waga 352 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Sky, Estra i Maroon to przyjaciele, którzy osieroceni po buncie maszyn, dorastają razem w Kolebce, osobliwym domu dziecka rządzonym przez tak zwanych Rodziców. Przy pierwszej sposobności uciekają i ukrywają się wśród im podobnych mieszkańców nizin społecznych. Estra – specjalistka od sieci informatycznych – zajmuje się ochroną przyjaciół, Sky przenosi w umyśle dane, co pozwala przetrwać w Nowym Świecie. Maroon, pół hybryda, pół człowiek, pracuje w kopalni, aby zapewnić wszystkim byt.

Po apokalipsie świat dzieli się na dwie części; niższe warstwy zamieszkują szeregowi pracownicy pozbawieni praktycznie praw. Codziennie obserwują Wyżynę, krainę do której nie mają dostępu, a którą zamieszkują niczego nieświadomi wybrańcy. Któregoś dnia zostaje porwana córka prezydenta Wyżyny, a spokojne życie przyjaciół okazuje się iluzją. Jeśli nie chcą powrócić do miejsca, z którego uciekli, ocalić świat i znaleźć uciekinierkę, muszą udać się na Wyżynę.

Co jest prawdą, a co iluzją? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Te kwestie muszą rozstrzygnąć, aby uratować swoje życie.

Recenzje

Napisz recenzję