Dwór cierni i róż

9788328021419

Nowy

Autor: Sarah J. Maas

Wydawnictwo: Uroboros / GW Foksal

Seria: Dwór cierni i róż (tom 1)

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2016

ISBN: 978-83-280-2141-9

Szczegóły

Dostępne od ręki

Ostatnia sztuka!

28,39 zł

-29%

39,99 zł

Opis wydawcy:

Autorka bestsellerowej serii "Szklany Tron" powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia!

Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Sarah J. Maas stworzyła opowieść, od której nie można się oderwać!

Dziewiętnastoletnia Feyre jest łowczynią – musi polować, by wykarmić i utrzymać rodzinę. Podczas srogiej zimy zapuszcza się w poszukiwaniu zwierzyny coraz dalej, w pobliże muru, oddzielającego ludzkie ziemie od Prythian – krainy zamieszkanej przez czarodziejskie istoty. To rasa obdarzonych magią i śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń, która przed wiekami panowała nad światem.

Kiedy podczas polowania Feyre zabija ogromnego wilka, nie wie, że tak naprawdę strzela do faerie. Wkrótce w drzwiach jej chaty staje pochodzący z Wysokiego Rodu Tamlin, w postaci złowrogiej bestii, żądając zadośćuczynienia za ten czyn. Feyre musi wybrać – albo zginie w nierównej walce, albo uda się razem z Tamlinem do Prythian i spędzi tam resztę swoich dni.

Pozornie dzieli ich wszystko – wiek, pochodzenie, ale przede wszystkim nienawiść, która przez wieki narosła między ich rasami. Jednak tak naprawdę są do siebie podobni o wiele bardziej, niż im się wydaje. Czy Feyre będzie w stanie pokonać swój strach i uprzedzenia?

Pełna namiętności i pasji, romantyczna, brutalna i okrutna. Jedno jest pewne: "Dwór cierni i róż" to z pewnością nie cukierkowa baśń w stylu Disneya!

Oczarowująca, urzekająca, pomysłowa… Konstrukcja świata jest doskonała, tak jak tylko Maas mogła ją wymyśleć. – „USA Today”

Autor Sarah J. Maas
Wydawnictwo Foksal
Seria Dwór cierni i róż
Rok wydania 2016
Ilość stron 524
Oprawa miękka
Format 13.5x20.2 cm
Waga 538 g

Napisz opinię

Dwór cierni i róż

Dwór cierni i róż

Autor: Sarah J. Maas

Wydawnictwo: Uroboros / GW Foksal

Seria: Dwór cierni i róż (tom 1)

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2016

ISBN: 978-83-280-2141-9

Z tej serii

12 inne produkty z tej kategorii