Promocja! Dawca przysięgi. Tom 2 Zobacz większe

Dawca przysięgi. Tom 2

9788374809122

Nowy produkt

Autor: Brandon Sanderson

Wydawnictwo: MAG

Seria:  Archiwum Burzowego Światłe (tom 3.2)

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2018

ISBN: 978-83-7480-912-2

Więcej szczegółów

Na zamówienie

42,63 zł

-13%

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Brandon Sanderson
Wydawnictwo MAG
Seria Archiwum Burzowego Światła
Rok wydania 2018
Ilość stron 656
Oprawa miękka
Format 16.5x23.5 cm

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Na Rosharze trwa wojna. Przebudzeni parshendi – pieśniarze – pod wodzą służących Odium Stopionych wydają się niepowstrzymani. Wieczna Burza nieubłaganie powraca, za każdym razem sprowadzając śmierć i zniszczenie na ludzkie osady.

Dalinar Kholin, udręczony powracającymi wspomnieniami przeszłości i nieżyjącej żony, nie szczędzi wysiłków, by zbudować koalicję ludzkich królestw, odkrywając przy tym swoje moce Kowala Więzi. Jednakże Odium ma wiele sług i wygląda na to, że jest przygotowany na każdą możliwość, a Świetlistym Rycerzom zagraża również tajemnica, która wcześniej doprowadziła do Odstępstwa ich starożytnych poprzedników.

Elhokar, Adolin, Shallan i Kaladin docierają do Kholinaru i odkrywają, że choć miasto jeszcze nie upadło, ich misja może się okazać o wiele trudniejsza, niż się spodziewali. Ludzie szepczą o mrocznej sile, która opanowała pałac i królową Aesudan, po ulicach zaś wędrują wyznawcy dziwacznego Kultu Chwil. A jedynym, co chroni miasto przed upadkiem, jest Straż Muru i jej tajemniczy dowódca, marszałek Lazur.

Tymczasem ostatnia z Parshendich, Venli, zaczyna pojmować, jakie skutki przyniosła jej decyzja, by odnaleźć starożytnych bogów pieśniarzy, i jaki los czeka pieśniarzy pod władzą Odium.

Recenzje

Napisz recenzję

Produkty powiązane