Zły król Powiększ

Zły król

9788376867649

Nowy

Autor: Holly Black

Wydawnictwo: Jaguar

Seria: Okrutny książę (tom 2)

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788376867649

Szczegóły

Na zamówienie

29,18 zł

-23%

37,90 zł

Opis wydawcy:

Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek....

Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero początek.

Niemało trzeba sił, by zadawać cios za ciosem i nigdy nie poddawać się znużeniu. O tak, to pierwsza i najważniejsza lekcja: musisz być silna.

Gdy wyszło na jaw, że w żyłach Dęba płynie królewska krew, na Jude spoczęło brzemię odpowiedzialności za to, żeby jej braciszek po prostu dożył dnia, w którym będzie mógł przywdziać na swoje skronie koronę.

Tymczasem na tronie elfów zasiada zły król, Cardan, a Jude przybiera niewdzięczną rolę szarej eminencji. Nie dość, że w świecie opętanych żądzą władzy magicznych istot wciąż zmieniają się sojusze i układy, to niełatwo jest zapanować nad kapryśnym władcą. Cardan nie zaniedbuje żadnej okazji, by sponiewierać i upokorzyć Jude, choć wcale nie słabnie jego deliryczna fascynacja dziewczyną.

Gdy staje się aż nazbyt jasne, że za sprawą knowań kogoś z bliskiego otoczenia śmiertelne niebezpieczeństwo zagraża wszystkim, których Jude darzy miłością, nadchodzi pora, by zdemaskować zdradę, a przy tym przecież trzeba jakoś sobie radzić z mieszanymi i bardzo żywymi uczuciami, które w niej budzi Cardan – ongiś zepsute książątko, teraz król – król, nad którym należy panować, bo stawką jest utrzymanie się kruchej lecz zdeterminowanej ludzkiej istoty przy władzy (i przy życiu) w czarodziejskim świecie.

Autor Holly Black
Wydawnictwo Jaguar
Seria Okrutny Książę
Rok wydania 2019
Oprawa miękka

Napisz opinię

Zły król

Zły król

Autor: Holly Black

Wydawnictwo: Jaguar

Seria: Okrutny książę (tom 2)

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788376867649

Z tej serii

12 inne produkty z tej kategorii