Promocja! Chcę być kimś! cz. 2 Zobacz większe

Chcę być kimś! cz. 2

9788393506583

Nowy produkt

Autor: Michał Zawadka

Wydawnictwo: Mind&Dream Michał Zawadka

Seria: Chcę być kimś (tom 2)

Rok wydania: 2017

ISBN: 9788393506583

Więcej szczegółów

Nakład wyczerpany

31,43 zł

-30%

44,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Michał Zawadka
Wydawnictwo Mind&Dream Michał Zawadka
Seria Chcę być kimś
Rok wydania 2017
Ilość stron 288
Oprawa miękka
Format 14.5x20.5 cm
Waga 408 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego.

Publikacja swoją treścią pyta, odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba daje przysłowiowego „kopa” i zmienia sposób podejścia do życia, by po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na zawsze zapamiętał, że jest wyjątkowy i ma prawo odnieść sukces! Oczywiście przy swoim zaangażowaniu. :)

Chcę być kimś to nie tylko książka, to sposób myślenia i życia. Dzięki niej czytelnicy zbudują wiarę w siebie i zainspirują się do działania. To „miejsce”, w którym młodzi ludzie, zamiast usłyszeć paplanie, że są do „bani” i że do niczego się nie nadają, dowiedzą się, jak wiele znaczą i jak dużo są w stanie zdziałać. Poznają narzędzia, dzięki którym nauczą się wyznaczać i zdobywać cele oraz zarządzać czasem i pieniędzmi. Autor wskazuje, jak budować wartościowe relacje i podejmować odpowiednie decyzje. Czytelnicy poznają techniki sztuki przemawiania, zagłębią się w sztukę myślenia i zmierzą się z barierami, które hamują ich w życiu. Michał Zawadka docenia indywidualność każdego odbiorcy, pokazuje wagę proaktywności i samodyscypliny.

Recenzje

Napisz recenzję