Złota klatka Powiększ

Złota klatka

9788381430258

Nowy

Autor: Camilla Lackberg

Wydawnictwo: Czarna Owca

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788381430258

Szczegóły

30,79 zł

-23%

39,99 zł

Opis wydawcy:

Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.

Złota klatka to trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

Camilla Läckberg należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy, w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

W skład serii o Fjällbace wchodzą książki: Księżniczka z lodu; Kaznodzieja; Kamieniarz; Ofiara losu; Niemiecki bękart; Syrenka; Latarnik; Fabrykantka aniołków; Pogromca lwów; Czarownica.

Autor Camilla Lackberg
Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania 2019
Ilość stron 398
Oprawa miękka
Format 13.5 x 21.5 cm
Waga 398 g

Napisz opinię

Złota klatka

Złota klatka

Autor: Camilla Lackberg

Wydawnictwo: Czarna Owca

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788381430258

12 inne produkty z tej kategorii