Promocja! Twoja kolej na śmierć Zobacz większe

Twoja kolej na śmierć

9788381255431

Nowy produkt

Autor: Peter James

Wydawnictwo: Albatros

Seria - Roy Grace (tom 11)

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-8125-543-1

Więcej szczegółów

Na zamówienie

34,11 zł

-10%

37,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Peter James
Wydawnictwo Albatros
Seria Roy Grace
Rok wydania 2019
Ilość stron 464
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Format 13.5 x 20.5 cm
Waga 600 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Czy w spokojnym nadmorskim kurorcie pojawił się pierwszy seryjny zabójca od 80 lat…?

Ostatnie słowa, które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla, padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod budynkiem, w którym mieszkali. Bała się tego miejsca. Kilka sekund po tym, jak Jamie usłyszał w słuchawce krzyk ukochanej, połączenie zostało przerwane. Policja błyskawicznie przyjechała na miejsce, ale Logan już tam nie było. Samochód stał jak gdyby nigdy nic, zaparkowany na swoim miejscu. W środku leżał telefon.

Tego samego popołudnia robotnik pracujący w parku w innej części miasta wykopał zwłoki dwudziestokilkuletniej kobiety. Jak się okazało, nie żyła od 30 lat. Komisarz Roy Grace nie pomyślał nawet, że te dwa zdarzenia mogło coś łączyć. Jednak niedługo później kolejna kobieta mieszkająca w Brighton zaginęła, a w innej części miasta ponownie znaleziono ciało.

W tym samym czasie do drzwi znanego londyńskiego psychiatry zapukał człowiek, który twierdził, że ma informacje o Logan. Od tego wydarzenia Roy Grace nie mógł spać spokojnie. Coś podpowiadało mu, że w słowach nieznajomego tkwi klucz do rozwiązania zagadki przestępstw z Brighton – teraźniejszych i przeszłych…

Recenzje

Napisz recenzję

Produkty powiązane