Zranić marionetkę Powiększ

Zranić marionetkę

9788308068892

Nowy

Autor: Katarzyna Grochola

Wydawnictwo: Literackie

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-08-06889-2Szczegóły

Na zamówienie

37,75 zł

-12%

42,90 zł

Opis wydawcy:

Miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie.

Kto w naszym życiu pociąga za sznurki?

Warszawa, tu i teraz. W luksusowym apartamencie odnalezione zostaje ciało znanego biznesmena. Po oględzinach miejsca zdarzenia policja ogłasza, iż było to samobójstwo. Gdy jednak wkrótce dochodzi do kolejnych tajemniczych zgonów, śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca. Sprawę prowadzi Natan, doświadczony policjant, jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami, i przydzielona mu przez policyjną „górę” młoda antropolożka Weronika, pisząca pracę doktorską na temat samobójstw. Obydwoje zmagają się z demonami przeszłości, a nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byliby w stanie sobie wyobrazić.

Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?

Katarzyna Grochola po raz pierwszy w swej karierze zostaje autorką kryminału i od razu osiąga w nim mistrzostwo. Zranić marionetkę to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w subtelnym opisywaniu i odsłanianiu ludzkich sekretów.

Katarzyna Grochola – najpopularniejsza polska pisarka, której książki sprzedały się w nakładzie prawie pięciu milionów egzemplarzy. Inspiruje i zachwyca. I zaskakuje. Tym razem znakomitą powieścią kryminalną.

Autor Katarzyna Grochola
Wydawnictwo Literackie
Rok wydania 2019
Ilość stron 512
Oprawa miękka
Format 12.3 x 19.4 cm
Waga 512 g

Napisz opinię

Zranić marionetkę

Zranić marionetkę

Autor: Katarzyna Grochola

Wydawnictwo: Literackie

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-08-06889-212 inne produkty z tej kategorii