Promocja! Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) Zobacz większe

Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

9788373271616

Nowy produkt

Autor: Johann Wolfgang Goethe

Wydawnictwo: GREG

Oprawa: MIĘKKA

Rok wydania: 2018

ISBN: 978-83-7327-161-6

Więcej szczegółów

Na zamówienie

6,60 zł

-5%

6,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Johann Wolfgang Goethe
Wydawnictwo Greg
Rok wydania 2018
Ilość stron 112
Oprawa miękka
Format 14.5 x 20.5 cm
Waga 133 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Wydanie Cierpień młodego Wertera kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

„Żegnam cię Loto! Żegnam na zawsze!” to ostatnie słowa człowieka zakochanego, dla którego miłość stała się absolutem. Dla Wertera Lotta była całym światem. Tak kocha romantyczny kochanek, który nareszcie odnalazł bliźniaczą duszę. Niebo i piekło miłości... Uniesienia miłosne i katusze człowieka odtrąconego... Klasyczny trójkąt... Konflikt uczucia i rozumu...

Czy Goethe wiedział, jak bardzo swoim utworem wpłynie na świadomość młodych ludzi, którzy będą gotowi dla miłości, jak Werter, oddawać życie?

Recenzje

Napisz recenzję