Promocja! Odkryć fizykę. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum, część 1. Zakres podstawowy Zobacz większe

Odkryć fizykę. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum, część 1. Zakres podstawowy

9788326736513

Nowy produkt

Autor: Marcin Braun, Weronika Śliwa

Wydawnictwo: Nowa Era

Seria: Odkryć fizykę

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN:  9788326736513

Więcej szczegółów

43,17 zł

-3%

44,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Marcin Braun, Weronika Śliwa
Wydawnictwo Nowa Era
Seria Odkryć fizykę
Rok wydania 2019
Ilość stron 216
Oprawa miękka
Format 17.0 x 24.0 cm
Waga 300 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Przedstawiamy podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.

Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom („A to ciekawe”, „Z historii”).

Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.

Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.

Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także „Podsumowaniom” oraz „Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów”.

Recenzje

Napisz recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: