Promocja! Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Budowa, obsługa, diagnostyka i naprawa Zobacz większe

Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Budowa, obsługa, diagnostyka i naprawa

9788320620016

Nowy produkt

Autor: Marek Gabrylewicz  

Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2018

ISBN: 9788320620016

Więcej szczegółów

Dłuższy czas oczekiwania

66,12 zł

-13%

76,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Marek Gabrylewicz
Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
Rok wydania 2018
Ilość stron 812
Oprawa miękka
Format 17.6 x 25.0 cm
Waga 1600 g

Więcej informacji

Opis wydawcy: 

Napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017 r., bogato ilustrowany podręcznik poświęcony podstawom budowy, diagnozowania i naprawy podwozi oraz nadwozi pojazdów samochodowych. Przedstawiono w nim zagadnienia dotyczące klasyfikacji, identyfikacji i podstawowych własności trakcyjnych pojazdów samochodowych, głównych zasad ich eksploatacji, obsługi i naprawy oraz budowy, diagnozowania i naprawy układów: przeniesienia napędu, hamulcowego, kierowniczego i jezdnego. Opisano także ramy i nadwozia pojazdów samochodowych, przyczepy i naczepy, motocykle oraz najważniejsze układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Materiał nauczania zilustrowano licznymi zdjęciami i rysunkami przykładów nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz schematami blokowymi obrazującymi tok postępowania podczas oceny stanu technicznego i poszukiwania przyczyn niesprawności pojazdu. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia i testy kontrolne (z prawidłowymi odpowiedziami podanymi na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości.

Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika pojazdów samochodowych i mechanika pojazdów samochodowych oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 1.42.29/2018. Do podręcznika przygotowaliśmy dwa zeszyty ćwiczeń:

- ucznia - bezpłatnie do pobrania z naszej strony,

- nauczyciela - z wypełnionymi poprawnymi odpowiedziami, wysyłany indywidualnie do nauczycieli, którzy złożą zaświadczenie wg wzoru.

Recenzje

Napisz recenzję