Promocja! Budowa pojazdów samochodowych Zobacz większe

Budowa pojazdów samochodowych

9788320620139

Nowy produkt

Autor: Marek Gabrylewicz

Wydawnictwo: WKŁ

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788320620139

Więcej szczegółów

Na zamówienie

72,20 zł

-5%

76,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Marek Gabryelewicz, Piotr Zając
Wydawnictwo WKŁ
Rok wydania 2019
Ilość stron 730
Oprawa miękka
Waga 730 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony podstawom budowy i działania wszystkich zespołów i układów pojazdów samochodowych. Przedstawiono w nim zagadnienia dotyczące klasyfikacji i identyfikacji pojazdów samochodowych, głównych zasad ich eksploatacji, obsługi i naprawy, budowy poszczególnych układów i zespołów silników spalinowych oraz podstawowe informacje o napędach alternatywnych pojazdów samochodowych. Opisano także budowę i działanie układów: przeniesienia napędu, hamulcowego, kierowniczego i jezdnego, jak również ram i nadwozi pojazdów samochodowych, rodzaje przyczep i naczep, budowę motocykli oraz najważniejsze układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Materiał nauczania zilustrowano licznymi zdjęciami i rysunkami przykładów nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia i testy kontrolne (z prawidłowymi odpowiedziami podanymi na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości.

Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika pojazdów samochodowych i elektromechanika pojazdów samochodowych oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji MG.12. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych.

Podręcznik może być wykorzystywany do kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego zgodnie z podstawą programową 2019 w zakresie kwalifikacji MOT.02 i MOT.06.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 1.54.8/2019.

Recenzje

Napisz recenzję