Promocja! Niewidzialny most, wydanie 2 Zobacz większe

Niewidzialny most, wydanie 2

9788381432023

Nowy produkt

Autor: Julie Orringer

Wydawnictwo: Czarna Owca

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN:  978-83-8143-202-3

Więcej szczegółów

Na zamówienie

35,09 zł

-22%

44,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Julie Orringer
Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania 2019
Ilość stron 752
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Format 14.8 x 21.0 cm
Waga 712 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Szmaragdowa Seria to dzieje rodzin w trudnych czasach. Perypetie miłosne i dramaty historii splatają się, tworząc fascynujące wielowątkowe opowieści.

Zimnym porankiem 1937 roku młody i utalentowany Andras Lévi wyrusza do Paryża. Mimo obaw i oporów przed rozstaniem z rodziną wie, że musi opuścić Budapeszt, aby zrealizować swoje ambicje i marzenia w wielkim świecie. Do Francji zawozi potajemnie list, który ma doręczyć w Paryżu.

Tajemniczym adresatem okazuje się nauczycielka baletu Klara. Andras i Klara, mimo dzielących ich różnic, szaleńczo się w sobie zakochują. Ich namiętny związek pełen jest jednak komplikacji. Gdy poznają się bliżej, Klara wyjawia kochankowi swój mroczny sekret. Życie młodego mężczyzny wkracza w zupełnie nowy etap.

Tuż przed wybuchem wojny para wraca na Węgry. Andras trafia do obozu pracy przymusowej. Paryskie życie jawi mu się jako odległy sen. Jednak związek z Klarą daje mu siłę konieczną, by przetrwać w nieludzkich warunkach na Ukrainie. Przy życiu trzyma go nadzieja na powrót do domu.

Niewidzialny most to powieść o miłości wystawionej na ciężką próbę, o żydowskiej rodzinie walczącej o przetrwanie i trzech braciach, których łączy szczególnie silna więź.

Julie Orringer – amerykańska pisarka i wykładowczyni.

Recenzje

Napisz recenzję