Promocja! Tylko raz w roku Zobacz większe

Tylko raz w roku

9788380536555

Nowy produkt

Autor: Agnieszka Lingas Łoniewska

Wydawnictwo: Burda Książki

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-8053-655-5

Więcej szczegółów

Na zamówienie

33,12 zł

-17%

39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Agnieszka Lingas-łoniewska
Wydawnictwo Burda Książki
Rok wydania 2019
Ilość stron 232
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Format 14.5 x 20.5 cm
Waga 304 g

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Jest prawdziwą świąteczną czarodziejką. Agnieszka Lingas-Łoniewska zabiera swoich czytelników w magiczną, pełną miłości podróż, która rozgrzeje serca!

Po tym, jak jej rodzice postanowili się rozstać przy wigilijnym stole, myślała, że znienawidzi święta na zawsze. On nigdy ich nie lubił: sztywna, smutna matka, wykrochmalony, ręcznie tkany obrus i rodowe srebra – elegancko i… mroźniej niż na zewnątrz.

Ale tego roku los przygotował im prawdziwy gwiazdkowy cud. Przypadkowe spotkanie stało się początkiem uczucia, które na zawsze zmieniło ich życie.

Ela musi się mierzyć z problemami rodzinnymi: rozstaniem rodziców, chorobą mamy, a Kamil – stawić czoła zaborczej matce, która wie jedno: ukochany syn zasługuje na kogoś lepszego. Zwłaszcza gdy otwierają się przed nim drzwi do międzynarodowej kariery, a piękna i dobrze sytuowana córka przyjaciół robi do niego słodkie oczy. Co roku, w Wigilię, Ela i Kamil wracają jednak – przynajmniej myślą – do miejsca, w którym spotkali się po raz pierwszy.

Choć oboje nigdy wcześniej nikogo tak nie kochali, ich uczucie może się okazać nie dość silne w starciu z prozą życia i uprzedzeniami.

Chyba że zdarzy się kolejny cud. W końcu kiedy, jeśli nie w Gwiazdkę?

Recenzje

Napisz recenzję