Promocja! Magiczna podróż Zobacz większe

Magiczna podróż

9788381393812

Nowy produkt

Autor: Kasia Bullicz-Kasprzak

Wydawnictwo: Świat Książki

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2019

ISBN: 9788381393812

Więcej szczegółów

Na zamówienie

31,37 zł

-15%

36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Kasia Bulicz-Kasprzak
Wydawnictwo Świat Książki
Rok wydania 2019
Oprawa miękka
Format 13.5x21.0 cm

Więcej informacji

Opis wydawcy:

Pogodna, zabawna opowieść o miłości, przyjaźni a przede wszystkim o sile bezinteresownej życzliwości, która w magicznym okresie świątecznym najsilniej dochodzi do głosu. Utrzymana w konwencji komedii romantycznych, takich jak „Holiday”, „Tylko miłość”, „Ja cię kocham, a ty śpisz”.

Pewnego zimowego wieczoru Małgorzata znajduje zagubionego psa. Nie bardzo wiedząc co zrobić, prowadzi go do sklepu zoologicznego. W ten sposób przecinają się drogi trzech kobiet: Małgorzaty, która przyprowadziła psa; Beaty, kupującej właśnie karmę dla kota i Alicji, pracownicy sklepu.

Wspólna troska o los zwierzaka jednoczy kobiety. Pies ląduje u Małgorzaty, bo tylko ona może go zabrać do domu, ale wszystkie z wielkim zaangażowaniem poszukują właściciela. Okazuje się, że jest nim czteroletni chłopczyk, który wraz z ojcem mieszka w małym górskim miasteczku. Kobiety postanawiają odwieźć zwierzaka do domu na święta.

Tym łatwiej jest im podjąć tę decyzję, że żadna nie spodziewa się ciepłych i rodzinnych świąt – Małgorzata pokłóciła się z mężem, Alicja nie chce spotykać się z ojczymem i macochą, a Beata ma dość pytań rodziny o swojego byłego.

Recenzje

Napisz recenzję