Vicious. Nikczemni Powiększ

Vicious. Nikczemni

9788379761814

Nowy

Autor: Victoria Schwab

Wydawnictwo: We Need YA

Seria: Złoczyńcy (tom 1)

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-7976-181-4

Szczegóły

Na zamówienie

31,12 zł

-22%

39,90 zł

Opis wydawcy:

Victoria Schwab, bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards 2018 wraca z wyjątkową serią „Złoczyńcy”!

Poznaj nowe oblicze autorki Okrutnej pieśni, Mrocznego duetu i Odcieni magii.

Życie – takie, jakim jest naprawdę – to walka nie między złym a dobrym, lecz między złym a jeszcze gorszym.

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku zauważyli w sobie tę samą wielką ambicję. W ciągu ostatniego roku zajęć wspólnie zainteresowali się badaniami nad adrenaliną, doświadczeniami bliskimi śmierci i pozornie nadprzyrodzonymi zdarzeniami, które ujawniły, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Kiedy ich prosta teoria naukowa zamienia się w poważny eksperyment, sprawy zaczynają się komplikować...

Dziesięć lat później Victor ucieka z więzienia, a jego celem jest znalezienie byłego przyjaciela. W podróży towarzyszy mu znajomy z celi – Mitch, a na ich drodze staje Sydney – ranna dziewczyna, której powściągliwa natura skrywa niejedną tajemnicę.

Wrogowie uzbrojeni w straszliwą moc, napędzani wspomnieniem zdrady i straty, wyznaczyli kurs zemsty. Kto przeżyje pełne nienawiści starcie? Przed wami porywająca opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i mrocznych, nadprzyrodzonych mocach!

V.E. Schwab na nowo definiuje superbohaterów! Chociaż pozbawieni uczuć – są niesamowicie ludzcy w dążeniu do celu. Kogo nie pociąga walka drani napędzanych przeświadczeniem o własnej wielkości? Idealna lektura dla fanów Marvela i DC Comics.

Gabriela Nina Piasecka, naEKRANIE.pl

Nikt nie potrafi tworzyć takich światów jak V.E. Schwab. W „Vicious” granice zła i dobra zostały zatarte do tego stopnia, że nie wiadomo już po której stronie stanąć. Pod płaszczem przyjaźni kryje się zazdrość, a sukcesy okazują się przekleństwami. Bohaterów prowadzą pragnienie zemsty i rozbudzona w przeszłości nienawiść. Ich losy śledzi się z zapartym tchem, dlatego też uważajcie – tej powieści nie da się zapomnieć!

Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska, Bestselerki

Czytelniku, przygotuj się na liczne intrygi, bogate ambicje, wybuchy zazdrości i niespodziewane zdrady. Pasy zapięte? Otwierając „Vicious”, wejdziesz w pokręcony świat, który zrywa z powszechną wizją superbohaterów.

Monika Kortylewska, Papierowa Embers

Chore ambicje, które wystawiają przyjaźń na próbę. Doświadczenia z pogranicza śmierci, które uaktywniają to, co w ludziach najgorsze. Oto niepowtarzalna opowieść o pożądaniu i zdradzie, która całkowicie Was omami – tylko uważajcie, bohaterowie są nieco... złośliwi.

Magdalena Senderowicz, BookGeek

Autor Victoria Schwab
Wydawnictwo We need YA
Seria Złoczyńcy
Rok wydania 2019
Ilość stron 400
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Format 13.5 x 20.5 cm
Waga 500 g

Napisz opinię

Vicious. Nikczemni

Vicious. Nikczemni

Autor: Victoria Schwab

Wydawnictwo: We Need YA

Seria: Złoczyńcy (tom 1)

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-7976-181-4

11 inne produkty z tej kategorii