Świat po powodzi Zobacz większe

Świat po powodzi

9788327643247

Nowy produkt

Autor: Kassandra Montag 

Wydawnictwo: HarperCollins Polska

Oprawa: Miękka

Rok wydania:  2019

ISBN: 9788327643247

Więcej szczegółów

Na zamówienie

38,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Kassandra Montag
Wydawnictwo HarperCollins Polska
Rok wydania 2019
Ilość stron 432
Oprawa miękka
Waga 800 g

Więcej informacji

Opis wydawcy: 

Zapierająca dech w piersiach walka o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie.

W wyniku zmian klimatycznych świat uległ całkowitemu przeobrażeniu. Po latach powolnego podnoszenia się wód oceanicznych nadszedł straszliwy potop. Zachował się jedynie archipelag kolonii, utworzony ze szczytów górskich i otoczony bezkresną przestrzenią otwartej wody.

Twarda i niezależna Myra mieszka z córką na niewielkiej łodzi. Na ląd schodzi tylko po to, żeby wymieniać się zapasami i informacjami. Jest gotowa zabić każdego, kto zagraża życiu jej i córki.

Przedwcześnie dojrzała, zadziorna Pearl stanowi dla Myry jedyny powód do życia. Pomaga jej też zagłuszać bolesne wspomnienia o starszej zaginionej córce. Row zniknęła, gdy uderzył przerażający przypływ, zmiatając ich dom z powierzchni ziemi.

Pewnego dnia Myra odkrywa, że Row żyje: jest przetrzymywana przez brutalny gang na dalekiej północy, w miejscu, które pozostało po dawnej Grenlandii. Myra wyrusza w niebezpieczną podróż do lodowych mórz, by uratować dziecko.

W tej porywające, pełnej akcji, ale też czułości i zadumy opowieści mroczna rozpacz łączy się z rosnącą nadzieją. Prawdziwie „nieodkładalna” książka

Recenzje

Napisz recenzję