Król z bliznami Zobacz większe

Król z bliznami

9788374806244

Nowy produkt

Autor: Leigh Bardugo

Wydawnictwo: MAG

Oprawa: Twarda

Rok wydania:  2019

ISBN: 9788374806244

Więcej szczegółów

Na zamówienie

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Leigh Bardugo
Wydawnictwo MAG
Rok wydania 2019
Ilość stron 528
Oprawa twarda
Waga 900 g

Więcej informacji

Opis wydawcy: 

Młody król, bohater wojenny. Książę z demonem skrywającym się w jego sercu. Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej, i młody król zamierza dopilnować, by tak zostało. Jednakże z każdym dniem drzemiąca w nim mroczna magia przybiera na sile, grożąc zniszczeniem tego, co wybudował.

Zoya Nazyalensky poświęciła życie na odbudowę armii griszów. Wie, że mimo ich magicznych talentów griszowie nie przetrwają bez Ravki będącej dla nich azylem, i nie powstrzyma się przed niczym na drodze do zapewnienia Nikołajowi tronu.

Daleko na północy Nina Zenik prowadzi swoją własną wojnę przeciwko ludziom, którzy pragną zniszczenia griszów. Przytłoczona żałobą i własnym przerażającym talentem musi pogodzić się z bólem przeszłości, jeśli ma mieć jakąś nadzieję na pokonanie niebezpieczeństw, które czekają na nią na lodzie.

Ravkański król. Ravkański generał. Ravkański szpieg. Przekroczą granice nauki i przesądów, magii i wiary, zaryzykują wszystko, żeby ocalić słaby kraj. Jednakże pewnych sekretów nie da się utrzymać w tajemnicy, a pewne rany nigdy się nie goją.

Recenzje

Napisz recenzję